Юношите младша възраст на Черно море загубиха с 0:2 гостуването

...

Юношите на Черно море отстъпиха на Славия

Юношите младша възраст на " Черно море " изгубиха с 0:2 гостуването си на Славия в мач от 7-ия кръг на Елитната група до 17 години. Домакините откриха резултата в 5-ата минута, а до края на първата част варненци удариха две греди посредством Николай Златев и Симар Емин и пропуснаха още няколко положителни благоприятни условия за гол.

След почивката удар на Берк Джевдет още веднъж срещна гредата, а по-късно “моряците ” сътвориха няколко хубави офанзиви, само че не можаха да ги осъществят. В 70-ата домакините вкараха втори гол след контраофанзива, с което бе завършен и крайния резултат.

В идващия кръг " Черно море " приема отбора на Левски (София). Мачът е в събота, 5 октомври, 12:30 часа на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост.

Съставът на " Черно море ": Денислав Жеков, Ясен Минчев (15-Стелиян Чалъков), Димитър Колимечков (70-Даниелс Ахмедов), Наско Янков, Александър Иванов, Берк Джевдет, Теодор Тотев (75-Денислав Славов), Николай Златев (60-Пресиян Михайлов)), Марин Петков, Тони Иванов, Симар Емин. /moreto.net
Източник: dnesplus.bg