Юношеските формации на „Левски“ до 15 и до 17 години

...

Юношите на Левски с две победи над Етър

Юношеските обединения на „ Левски “ до 15 и до 17 години записаха победи над „ Етър “ в 14-ия кръг на Елитните групи. Двата мача се играха на неестествен терен „ Трифон Иванов “ във Велико Търново.

„ Левски “ U17 записа четиринадесетата си поредна победа от началото на шампионата след 2:0 над домакините. Асен Митков откри резултата в 71-та минута след подаване на Емил Кьосов. Капитанът Денис Динев от дузпа в 84-та минута оформи крайния резултат.

Воденият от треньора Захари Сираков тим остава едноличен водач в класирането с цялостен актив от точки – 42, със 78 вкарани и единствено 2 позволени гола.

Съставът на „ Левски “ U17: 1. Пламен Андреев, 20. Емил Кьосов, 4. Димитър Андонов, 6. Денис Динев (к), 14. Никола Църовски, 15. Александър Асенов, 16. Асен Митков (89 - 18. Алекс Минчев), 8. Николай Арахангелов (80 – 19. Радослав Петров), 9. Георги Атанасов, 7. Антон Иванов (80 – 13. Антоан Стоянов), 3. Ивайло Марков (54 -11. Виктор Атанасов).

15-годишните се постановиха с 1:0 над връстниците си от Велико Търново. Йоан Янев вкара единственото попадение в 18-та минута, след асистенция на Никола Бандев.

Воденият от треньора Стоян Димов е водач в класирането с 35 точки.

Съставът на „ Левски “ U15: 22. Пламен Иванов, 15. Део Дамянов, 3. Калоян Борунов, 18. Дейвид Михалев, 4. Виктор Любенов, 13. Никола Бандев,, 7. Александър Божилов (к), 10. Преслав Бачев (69 – 19. Крис Златинов), 14. Александър Маринов (67 – 20. Ники Гинчев), 11. Адриан Райчев (69 - 6. Дейвид Джоров), 17. Йоан Янев (53 - 9. Александър Сомов).