Южнокорейската разузнавателна агенция днес потвърди, че Украйна е пленила ранен

...
Южнокорейската разузнавателна агенция днес потвърди, че Украйна е пленила ранен
Коментари Харесай

Севернокорейски войник, пленен от Украйна, почина от раните си

Ю жнокорейската разследваща организация през днешния ден удостовери, че Украйна е завладяла ранен севернокорейски боец, откакто се появи информация, че украинско поделение за специфични интервенции е завладяло севернокорейски войник, съобщи Йонхап.

„ Чрез продан на информация в действително време с разследваща организация на другарска страна (ние) потвърдихме залавянето на ранен севернокорейски боец и планираме да проучим задълбочено последващото развиване на събитията “, се споделя в малко известие на Националната разследваща работа на Южна Корея.

Потвърждението пристигна, откакто нощес украинската новинарска работа „ Милитарний “ заяви, че украинските сили са заловили боеца по време на интервенции в съветската Курска област, без да прецизира по кое време се е случило това.

Injured North Korean soldier captured by Ukraine forces, says South Korea
— Renard ꑭ (@PolitPorn88)
Снимка на хипотетично хванатия севернокорейски боец, който наподобява е получил пострадвания, беше публикувана в „ Телеграм “.

Междувременно стана ясно, че войникът е умрял от раните си. Това заяви южнокорейската разследваща организация, представена от Агенция Франс Прес.

„ Чрез съюзническа разследваща организация беше доказано, че севернокорейският боец, хванат жив на 26 декември, е умрял вследствие на влошени пострадвания “, се споделя в изказване на разследващата организация.

Не пропускайте най-важните вести - последвайте ни в 
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР