взе глътка въздух след шест поредни загуби. Йоркшърци спечелиха с

...

Лийдс допусна драма в края, но стигна до ценна победа в битката за оцеляване

взе глътка въздух след шест следващи загуби. Йоркшърци завоюваха с 2:1 семейството си на последния. Тимът на Джеси Марш господства през цялата среща и справедливо стигна до триумфа, само че той не мина през трагични моменти. Родриго откри резултата в 14-ата минута, а изравни в 91-ата минута. обаче донесе успеха на Лийдс в 94-ата минута.

Йоркшърци прекъснаха и друга серия отрицателна, откакто не бяха отбелязвали гол в последните си четири мача. Норич позволи седма поредна загуба, остана на последното място в класирането и очакванията му за оцеляване се изпаряват с всеки минал кръг.

стартира интензивно от началото и имаше преимущество. В 14-ата минута дълго подаване откри в наказателното поле. Докато той се опитваше да овладее топката Родриго се намеси, стреля и откри резултата. Домакините проведоха още положителни офанзиви, а в основата на множеството бе.