Вторият отбор на Лудогорец победи Локомотив (Горна Оряховица) с 3:1

...

Лудогорец II подчини Локо

Вторият тим на Лудогорец победи Локомотив (Горна Оряховица) с 3:1 в другарска среща, играна в Разград. Заслужен триумф за домакините. Те надиграваха противника през първото полувреме. Влади Найденов откри резултата в 12-ата минута. Секунди преди почивката 17-годишния Йоан Йорданов осъществя първия си гол за втория отбор. През втората част разградчани понижиха темпото и мача стана равносилен. В 60-ата минута Кристиян Райчев си завоюва дузпа и самичък я вкара за 2:1. Валентин Цветанов сложи точка на разногласието с трето попадение за „ зелените “, десетина минути преди края.
 Красимир Гавазов ще е капитан на Локомотив (ГО) Красимир Гавазов ще е капитан на Локомотив (ГО) 4 фев | 14:50 Още от БГ Футбол  Локо (Пд) надделя Миньор Локо (Пд) надделя Миньор 5 фев | 16:24 70 0  Надежда (Доброславци) излъга Вихрен в контрола и скапе празника на Кокала Надежда (Доброславци) излъга Вихрен в контрола и скапе празника на Кокала 5 фев | 16:18 2223 0  ЦСКА 1948 се оправи с втородивизионен полски отбор и не позволи загуба по време на лагера си в Турция ЦСКА 1948 се оправи с втородивизионен полски отбор и не позволи загуба по време на лагера си в Турция 5 фев | 16:08 4951 17  Ботев отвя и Септември, Божинов игра половин час Ботев отвя и Септември, Божинов игра половин час 5 фев | 15:50 9079 11  Лудогорец възобнови тренировки, Слуга с първо занятие Лудогорец възобнови тренировки, Слуга с първо занятие 5 фев | 15:14 743 1 Виж всички Водещи Новини  ЦСКА 1948 се оправи с втородивизионен полски отбор и не позволи загуба по време на лагера си в Турция ЦСКА 1948 се оправи с втородивизионен полски отбор и не позволи загуба по време на лагера си в Турция 5 фев | 16:08 4951 17  Челси 1:1 Плимут, следват продължения (гледайте тук) Челси 1:1 Плимут, следват продължения (гледайте тук) 5 фев | 16:09 4356 6  Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата 5 фев | 08:29 16051 39  Григор Димитров още веднъж с COVID-19 Григор Димитров още веднъж с COVID-19 5 фев | 11:53 11474 26  Влади Зографски даде сполучлив формален старт на българското присъединяване в Пекин Влади Зографски даде сполучлив формален старт на българското присъединяване в Пекин 5 фев | 09:33 14627 12 Класиране Програма