Вторият отбор на Етър загуби във Велико Търново от едноименния

...

Павликени надви дубъла на Етър в контрола със седем гола

Вторият тим на Етър загуби във Велико Търново от едноименния отбор на Павликени с 3:4. Освен седемте гола, противниците уцелиха по един път и гредите. Малките „ боляри “ започнаха по-добре и имаха превес през първото полувреме. Топката обаче спря първо в тяхната мрежа. Там я изпрати Тодор Чирпанов с шут по диагонала в 22-ата минута. Отговорът на домакините беше удар в гредата на Ивалин Петков. В 36-ата минута Златин Боянов изравни с глава след центриране от дясно на Александър Гугучков. Исмаил Исмаилов пък открадна топката на павликенския пазач и направи поврат в резултата, 180 секунди преди почивката. Веднага след нея Красен Трифонов уцели гредата на търновската врата. До края павликенския състав имаше превес. В 65-ата минута обаче Даниел Кънчев стреля, вратарят на гостите не съумя да хване топката и притичалия Исмаилов се разписа за повторно. Последните 20 минути бяха на Стефан Гинчев. Нападателят на Павликени откри головата си сметка в 70-ата минута след подаване на Габриел Ганчев. Скоро Гинчев изравни с глава след корнер. В 86-ата минута пък оформи хеттрик.