Вторичен студен атмосферен фронт преминава през страната. Това съобщиха от

...
Вторичен студен атмосферен фронт преминава през страната. Това съобщиха от
Коментари Харесай

Meteo Balkans: Вторичен студен атмосферен фронт преминава през страната

Вторичен леден атмосферен фронт минава през страната. Това оповестиха от Meteo Balkans на формалната си Фейсбук страница.

" Очакват се превалявания и гръмотевични стихии и над Горнотракийската равнина, само че те ще бъдат по-слаби от вчерашните. Въпреки това, още веднъж ще следим светлинно шоу. На изолирани места количествата на преваляванията ще надвишават 40 л/кв.м. ", допълниха те.

, че през нощта на доста места в Централна и Западна България ще има краткотрайни превалявания и гръмотевични стихии, остава висока вероятността за местни интензивни превалявания в централните региони от страната. Утре още преди обяд преваляванията на всички места ще спрат и ще се откри най-вече слънчево време. Ще духа до сдържан вятър от север. Максималните температури ще бъдат сред 27° и 32°, в София - към 28°.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР