Втора поредна загуба за доскорошния лидер на Северозападната Трета лига

...

Локо повали Бдин

Втора поредна загуба за досегашния водач на Северозападната Трета лига – Бдин (Видин). След домакинското проваляне преди седмица от Янтра (Габрово) с 1:2, в този момент в Мездра със същия резултат го надделя локалния Локомотив в мач от 15-ия кръг на шампионата. Заслужен триумф за домакините с оглед случилото се на терена. Още в 5-ата минута топката бе сложена на точката за осъществяване на дузпа пред видинската врата за игра с ръка на защитник и Браян Стоянов откри резултата. В 42-ата минута гостите имаха искания за същото нарушаване на голлинията на домакините, само че съдийски сигнал не последва. В средата на втората част ветерана Илия Илиев стреля подло от фаул и видинския пазач Ивайло Сайков със сетни старания мазета топката в гредата. Малко по-късно Тихомир Найденов се възползва от неточност на бдинци в отбрана и удвои задатъка на „ железничарите “. В края Радослав Байчев от воле фиксира окончателното 2:1.