Всички спортни събития в България ще се провеждат без публика

...
Всички спортни събития в България ще се провеждат без публика
Коментари Харесай

"Ботев" Враца: Чакаме само здрави хора на стадиона

Всички спортни събития в България ще се организират без аудитория до второ разпореждане, стана ясно след изключителното съвещание на Министерския съвет. Заповедта обгръща и футболните мачове от Първа и Втора лига, само че тя ще влезе в действие от на следващия ден (9 март).
БФС: Всички мачове при закрити врата (ВИДЕО) В опит да се ограничи разпространяването на ковид в България
Днес има три срещи от първия ни ешалон. В 12:30 ч. стартира мачът сред " Славия " и " Ботев " Враца, а по информация на bTV на " Овча купел " няма паникa поради четирите регистрирани случая на ковид в България.
Срещу ковид: Спортът в България остава без аудитория (ВИДЕО) Заповедта важи и за мачовете от Първа и Втора лига
От 15:00 ч. " Ботев " Враца е хазаин на " Левски " и по тази причина двама клуба взеха решение да успокоят почитателите си, че срещата ще се организира, а фенове ще се позволяват.



Врачани оповестиха, че чакат " на стадиона да идват единствено здрави хора и да сядат на разстояние най-малко една седалка един от различен. "
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР