Вотът на недоверие беше художествена самодейност. Това, че само Корнелия

...
Вотът на недоверие беше художествена самодейност. Това, че само Корнелия
Коментари Харесай

Димитър Главчев: Вотът на недоверие беше художествена самодейност

Вотът на съмнение беше художествена самоинициатива. Това, че единствено Корнелия Нинова е говорила, ясно демонстрира, че може би другите ги е позор да приказват или не им е разрешено. Това съобщи някогашният ръководител на Народно събрание и народен представител от ГЕРБ Димитър Главчев в утринния блок на БТВ.

"Славчо Велков, който е познавач по тематиката сигурност не участва, а от присъстващите, от Българска социалистическа партия на вота на съмнение, нямаше специалисти. Аргументите на Българска социалистическа партия не костват, не са издържани. Чудно е за какво не направиха вота на съмнение на основа казуса с майките на деца с увреждания ", сподели още той.

"За това и причините за вота на съмнение са им такива, тъй като са си решили да има избор първоначално и края на европредседателството. Победата на Българска социалистическа партия ще остане това, че аз си подадох оставка като ръководител на Народно събрание. Те дълго се хвалеха с това ", разяснява националният представител.

"Мобилизиран е целият запас за сигурност. Престъпленията понижават с годините ", приключи Димитър Главчев по тематиката сигурност.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР