Волов (Шумен) победи Рилци с 3:2 в приятелска среща, играна

...

Волов удари Рилци в Добрич

Волов (Шумен) победи Рилци с 3:2 в другарска среща, играна в Добрич. Заслужен триумф за гостите с оглед случилото се на терена. Първата заплаха обаче беше пред тяхната вратар. В 15-ата минута Гюрсел Гюрсел уцели гредата. До края н полувремето обаче Боян Димов откри головата сметка на шуменци. След почивката Алекс Стойчев и Димитър Игнатовски направиха преднината на Волов класическа. Живодар Владев осъществя две попадения за домакините.
 Рилци обърна Спортист в Генерал Тошево Рилци обърна Спортист в Генерал Тошево 12 фев | 19:48  Волов вкара пет на юношите на Дунав Волов вкара пет на юношите на Дунав 12 фев | 16:02  Рилци вкара четири на Доростол Рилци вкара четири на Доростол 6 фев | 17:04  Старшата на Черно море вкара четири на Волов (Шумен) Старшата на Черно море вкара четири на Волов (Шумен) 5 фев | 16:38 Още от БГ Футбол  По три гола за Черноморец (Балчик) и юношите на Черно море По три гола за Черноморец (Балчик) и юношите на Черно море 20 фев | 11:34 3 0  Симона Петкова свети с два гола за женския тим на Йънг Бойс Симона Петкова свети с два гола за женския тим на Йънг Бойс 20 фев | 11:15 212 0  Кръгът във Втора лига продължава със столичен дуел Кръгът във Втора лига продължава със столичен дуел 20 фев | 11:06 48524 27  Вихрен с класика против Пирин (Рз), Веско Минев отново бележи Вихрен с класика против Пирин (Рз), Веско Минев отново бележи 20 фев | 10:25 852 0  Стойне Манолов разкри при какви условия ще остане в Царско село Стойне Манолов разкри при какви условия ще остане в Царско село 20 фев | 10:17 4633 1 Виж всички Водещи Новини Източник: sportal.bg