Волфсбург и Унион (Берлин) направиха равенство 1:1 в последния мач

...

Серията без победа на Унион продължава

Волфсбург и Унион (Берлин) направиха тъждество 1:1 в последния мач от 24-ия кръг в Бундеслигата. Гостите излязоха напред в резултата с гол от дузпа на Йосип Юранович в 72-ата минута, само че в 84-ата Кевин Вимер донесе точката на " вълците ". За Унион това беше 4-ти следващ турнирен дуел без победа. В класирането съставът на Урс Фишер заема 4-то място с 45 точки, колкото имат още Република България Лайпциг и Фрайбург. Волфсбург е на 8-а позиция с 35 точки.

Домакините започнаха мощно и можеха да поведат в 15-ата минута, когато Матиас Сванберг стреля от директен свободен удар, само че топката срещна гредата. В края на полувремето Волфсбург пропусна още по-чисто състояние. Омар Мармуш се освободи и излезе очи в очи с Фредерик Рьонов, само че шутира около вратата.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.