Волейболистките на Варна ДКС се поздравиха със седма победа в

...

Варна-ДКС спечели градското дерби с Перун, постигайки седма победа

Волейболистките на Варна ДКС се поздравиха със седма победа в Демакс лигата при дамите. Воденият от Стоян Гунчев отбор надигра Перун (Варна) с 3:0 (25:18, 25:19, 25:17) в мач от девети кръг на шампионата.

ДКС е втори в таблицата с 19 точки (7 победи, 2 загуби), Перун остава осми с 0 точки (10 поражения), написа BGvolleyball.com. Състезателките на Стоян Гунчев поведоха в първата част, след което домакините поеха самодейността. Положението не се резервира дълго и играта продължи точка за точка. След средата на гейма ДКС дръпна и оформи добра преднина, като не срещна повече проблеми.  Втората част бе напълно под диктовката на Бояна Андреева и съотборничките й. Авансът се усили на 2:0 гейма. В третия гейм водачеството още веднъж бе за ДКС и отборът записа седми триумф.

Източник: petel.bg