Турски шофьор на камион е задържан при опит да подкупи полицаи
Водач на камион с турска поданство е арестуван при опит да подкупи служители на реда, оповестиха от пресцентъра на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Хасково. Вчера в хода на взаимен надзор сред пътни служители на реда от Харманли и чиновници на Държавна автомобилна администрация е спрян за инспекция товарен автомобил, движещ се в посока от Харманли за Симеоновград.
В хода на инспекцията 48-годишният лидер е сложил в паспорта си 20 евро и извадил от облеклата си още толкоз, които подал през кабината на камиона на чиновниците за да осуети действието по работа. Полицаите - младши инспекторите Даниел Колев и Георги Димитров неотложно са го задържали за период до 24 часа по формираното бързо произвеждане..
Предходният подобен случай в района бе още веднъж с турски жител и на територията на община Харманли. На 17 юни след среднощ на бул. „ България “ в Харманли 63-годишен турски лидер за да осуети контрола.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




