Вместо това Байерн показа доминацията, която им липсваше на вътрешния

...

Хари Кейн вкарва два гола, за да помогне на Байерн Мюнхен да стигне до четвъртфиналите на Шампионската лига с победа с 3-0 над Лацио (общо 3-1) – и да запази надеждите си за трофей след поражението в първия мач

Вместо това Байерн сподели превъзходството, която им липсваше на вътрешния терен, като Мануел Нойер не беше належащо да направи нито едно избавяне. Кейн вкара два пъти, като 30-годишният див звяр стигна до 33 гола в 33 мача, откогато подписа за £86,4 милиона от Тотнъм, до момента в който Томас Мюлер вкара с глава изгарящото воле на Матайс де Лигт.

Финалът на Шампионската лига би трябвало да се организира на стадион Уембли през юни – сцена, която Кейн познава, обича и желае да украси с Байерн. Дори до края на тази победа той се връщаше, с цел да се оправи с Матео Гуендузи, а домакинската поддръжка му отговори, като сподели любовта си към него.

Хари Кейн означи два гола, когато Байерн Мюнхен победи Лацио 3-0 (3-1 agg) за постигане до четвъртфиналите на Шампионска лига

Байерн с облекчение резервираха очакванията си за трофей, защото изостават с 10 точки от Байер Леверкузен в Надпревара за купата в Б...