Виктор Динков е мениджър по планирането, но обожава спонтанните и

...
Виктор Динков е мениджър по планирането, но обожава спонтанните и
Коментари Харесай

Участник в Стани богат изненада публиката с традиция, свързана с 86-годишната му баба

Виктор Динков е управител по планирането, само че обожава спонтанните и рискови прекарвания. Умее да пее, да скача с бънджи и да кара мотор. Поне един път годишно пътува с 86-годишната си баба и дружно вършат рискови неща. Той е от село Катуница и е участник в " Стани богат ".

От доста години желая да вземам участие в предаването, само че в този момент имам повечко свободно време, останах без работа и взех решение да вземам участие. Преди живеех в Пловдив, само че се върнах в Катуница, тъй като баба ми и дядо ми са оттова. Като се ожених, взех решение да отида в Катуница. Вече 13 години съм там и считам, че е по-добро място за живеене с деца и семейство, изясни Динков. 

Колко правилни отговори в предаването ще даде и какъв брой пари ще завоюва, още не е ясно, само че във всеки случай е на мнение, че се е записал за присъединяване поради заниманието, а не с цел да се тормози от сложните въпроси. Освен това е подсилен от баща си - Валентин Динков, който с изключение на част от публиката, му служи и за поддръжка, и за жокер. 

Само за половин час той съумя да отговори на въпроси за 2000 лв.. В последния много поразсъждава върху чужбинската логичност за глобяване на пътя. 

 
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР