Вече повече от седмица собственици на имоти в т.нар. незаконен

...
Вече повече от седмица собственици на имоти в т.нар. незаконен
Коментари Харесай

Собственици на имоти на незаконния комплекс край Варна: Плащат данъци, имат партиди за ток и вода

Вече повече от седмица притежатели на парцели в така наречен " противозаконен град " край Варна, се чудят и не знаят какво да вършат.

Чуват само и единствено през медиите по какъв начин институциите си приказват и установяват, че всичко тук е нелегално, само че от компанията, от която са купили парцелите, все още нямат отговори.
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР