Собственици на имоти на незаконния комплекс край Варна: Плащат данъци, имат партиди за ток и вода
Вече повече от седмица притежатели на парцели в така наречен " противозаконен град " край Варна, се чудят и не знаят какво да вършат.
Чуват само и единствено през медиите по какъв начин институциите си приказват и установяват, че всичко тук е нелегално, само че от компанията, от която са купили парцелите, все още нямат отговори.
Чуват само и единствено през медиите по какъв начин институциите си приказват и установяват, че всичко тук е нелегално, само че от компанията, от която са купили парцелите, все още нямат отговори.
Източник: inews.bg
КОМЕНТАРИ




