Цветеслава Гълъбова: Вече можем да говорим за БСП в минало време
„ Вече можем да приказваме за Българска социалистическа партия в минало време! Нинова извърши задачата си.
И би трябвало да започнам нов строеж! “ Това написа във фейсбук доктор Цветеслава Гълъбова, по отношение на протичащото се в редиците на Българска социалистическа партия.
SafeNews разгласява целия текст без редакторска интервенция.
Днес Корнелия Нинова удари следващия пестник на всички искащи и работещи за лявото обединяване
Оттеглилата се УЖ “лидерка ”, вместо да си иде в родното село, подписала пълномощие на ченчев и свиленски. А те са просто корнелия нинова на квадрат и в панталони.
И “лидерката ” го заяви с мазно-ехидната си усмивка. Изхрачи се в лицето на левите хора
Вече можем да приказваме за Българска социалистическа партия в минало време! Нинова извърши задачата си
И би трябвало да започнам нов строеж!
Без ниновци и ниновки, без техноимпексови лелки.
Позицията в този коментар отразява персоналното мнение на създателя и може да се разграничава от тази на SafeNews
SafeNews напомня, че има заплашвани членове на ЦИК.
„ Имаме данни за оказан е напън върху тях. Сигналът не е неизвестен. Целта е била да създадат несъмнено гласоподаване, защото през вчерашния ден стана ясно, че Комисията е заличила Корнелия Нинова, като представител на обединението. Внасянето на представляващ обединението е към предходната регистрация на остарялата коалиция. “ Това сподели депутатът от Българска социалистическа партия Иван Ченчев.
Още вести четете в: Коментари За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News




