Вчерашният протест се отличаваше с невероятен колорит сред участниците.Аз вярвам

...
Вчерашният протест се отличаваше с невероятен колорит сред участниците.Аз вярвам
Коментари Харесай

Жена от протеста: Аз вярвам в Бог и Костадин Костадинов

Вчерашният митинг се отличаваше с необикновен нюанс измежду участниците.

Аз имам вяра в Бог и на Костадин Костадинов, съобщи една от протестиращите по време на вчерашния митинг, проведен от партия “Възраждане ”, описа Евроком.

Хиляди души се стекоха на пол. Народно заседание, като на няколко пъти се пробваха да пробият полицейския кордон и да влязат в Народното събрание. По време на блъсканицата бяха ранени 7 служители на реда и няколко протестиращи.

Протестиращите желаеха анулацията на зеления документ, само че останалите им претенции бяха разнородни - едни оповестиха, че имунизирането би трябвало да въпрос на персонален избор, други оповестиха имунизациите за “експеримент ”, а трети се оповестиха срещу тестването с щадящи проби на децата в учебно заведение.

Представителите на партията съумяха да се срещнат със здравния министър Асена Сербезова, само че гледните им точки бяха прекомерно полярни и от диалога не произлезе нищо.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР