Крадци взеха 300 евро от възрастен
Възрастен мъж е ограбен посред улицата.
В навечерието на 25 май, 66-годишният е настигнат от двама непознати пред жилищен блок в Казанлък. Впоследствие се е стигнало до приложимост на мощ и похитителите лишили към 300 евро, оповестява районно управление (на МВР) - Казанлък. Това се е случило сред 03:00 и 03:25 ч.
Образувано е досъдебно произвеждане под надзора на Районна прокуратура - Стара Загора
В навечерието на 25 май, 66-годишният е настигнат от двама непознати пред жилищен блок в Казанлък. Впоследствие се е стигнало до приложимост на мощ и похитителите лишили към 300 евро, оповестява районно управление (на МВР) - Казанлък. Това се е случило сред 03:00 и 03:25 ч.
Образувано е досъдебно произвеждане под надзора на Районна прокуратура - Стара Загора
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




