В ранния мач от съботния ден в 25-ия кръг от

...

С по един точен удар: Уеска и Ейбар си спретнаха реми

В ранния мач от съботния ден в 25-ия кръг от испанската Ла Лига тимовете на Ейбар и Уеска си спретнаха тъждество – 1:1.

И двете попадения паднаха след 80-ата минута, като това бяха и единствените точни удари за двата отбора. Първо резервата Сандро Рамирес откри резултата за Уеска с компактен удар от близко в 81-ата, а две минути по-късно Папе Диоп засече с глава центриране от ъглов удар и оформи крайния резултат на „ Ипуруа”.

Ейбар към този момент е с 22 точки в актива си и е 16-и, а Уеска е с 20 пункта и е финален в испанския шампионат.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `