В предаването Още от деня по БНТ снощи Румен Христов,

...
В предаването Още от деня по БНТ снощи Румен Христов,
Коментари Харесай

Румен Христов: Направено е всичко възможно да се овладее ситуацията, въпреки че стихията е била неудържима

В предаването „ Още от деня " по Българска национална телевизия нощес Румен Христов, сподели че е било направено всичко допустимо да се овладее обстановката, макар че естествената буря е била неудържима. „ 330 л на кв.м е прекомерно доста. Ще има проучване, в случай че има нарушавания, ще има и осъдени. Но това по никакъв метод няма да успокои околните на изгубилите живота си 4 индивида. Но видяхме какво се случи в Мадрид, в Гърция, в Турция, преди този момент в Италия. "

Темата с язовирите е доста дълга, в действителност няма такава голяма сума, която страната да отдели, с цел да ги ремонтира, по тази причина би трябвало малко по малко най-опасните да бъдат обследвани и там, където е най-наложително стените да бъдат ремонтирани, счита Христов.

Трябва да се съсредоточим върху това, което е най-важно за обществото сега, безапелационен е Христов. „ В измененията виждаме опция за надзор върху основния прокурор, опция за баланс във Висш съдебен съвет, тъй че тези два фактора, най-важни за правосъдната система, ще бъдат на дневен ред и ще бъдат обсъждани ".

ГЕРБ-СДС взе участие във властта с Мария Габриел, носим отговорност за външната политика, съобщи Христов.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР