Борисов : Не мантинелите са виновни, а манталитета
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, който през днешния ден на среща с младежите от партията в Кюстендил, разяснява, както тематиката за мантинелите, по този начин и оферти от държавното управление бюджет. Борисов съобщи, че техните държавни управления са се справяли със задачата сами и добави, че готви различен кабинет с нови лица.
" Дори да сложиш бетон, 50-тонен тир или ще прескочи отново или в случай че не прескочи, ще се върне назад и ще смаже другите коли. Абсолютно е прав, манталитета е едното, което е доста значимо, тъй като Мездра е нрав. Това желае да каже и аз го поддържам безусловно. Аз не бих ги нападнал и той вярно го споделя Радев за жалост, тъй като постоянно става по този начин, за жалост постоянно стават такива произшествия. Стотици километри направихме с двойни мантинели, само че против човешката нелепост и 50-тонен тир - мъчно се работи ", сподели Борисов.
" Дори да сложиш бетон, 50-тонен тир или ще прескочи отново или в случай че не прескочи, ще се върне назад и ще смаже другите коли. Абсолютно е прав, манталитета е едното, което е доста значимо, тъй като Мездра е нрав. Това желае да каже и аз го поддържам безусловно. Аз не бих ги нападнал и той вярно го споделя Радев за жалост, тъй като постоянно става по този начин, за жалост постоянно стават такива произшествия. Стотици километри направихме с двойни мантинели, само че против човешката нелепост и 50-тонен тир - мъчно се работи ", сподели Борисов.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




