В понеделник вечерта се стигна до напрежение пред централата на

...
В понеделник вечерта се стигна до напрежение пред централата на
Коментари Харесай

Джамбазки за пиратките по протестиращи: Не беше саморазправа, а самозащита

В понеделник вечерта се стигна до напрежение пред централата на Вътрешна македонска революционна организация. От публикувано по-късно видео се вижда, че евродепутатът Ангел Джамбазки е хвърлял пиратки и е заливал с вода от маркуч стачкуващите. Всичко това докара до съществено отвращение, че политик си разрешава да работи по сходен метод.

В сряда Джамбазки дефинира държанието си не като разпра, а като " самоотбрана ".

" Чудя се по какъв начин ще реагирате вие, в случай че видите една навалица разярени хора. Хубаво е да се чуят и записите, тъй като те са толкоз самонадеяни, толкоз самодоволни, че са пуснали задачите записи, които са цялостни с грозни хули, цинизми, обиди, закани и закани ", разгласи Джамбазки в.

" Първи те (бел.ред - протестиращите) хвърляха пиратки, ние отговорихме, хвърляйки ги по този начин, че да не застрашаваме никой от тях долу, а просто да ги държи встрани ", разясни евродепутатът.

" Същото и с противопожарния маркуч – знаете, че в случай че струята е ориентирана както би трябвало, може да събори и нарани човек. След като те считат за редно да хвърлят по нас пиратки, за какво се сърдят, че някой им дава отговор по същия метод? ", добави той.
Източник: mediapool.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР