В неочаквано драматична и вълнуваща среща от 31-вия кръг на

...

Лацио и Беневенто сътвориха истинско шоу в Серия А

В ненадейно трагична и вълнуваща среща от 31-вия кръг на Серия " А ", домакините от Лацио и гостуващият отбор на Беневенто сътвориха същинско шоу.

Двубоят от неделната стратегия на шампионата завърши при зрелищното 5:3.

Бяха отсъдени три дузпи, имаше два автогола, а Чиро Имобиле пропиля един от 11-метровите удари за отбора си, с цел да бъде драмата цялостна.
 Снимка 527584
Източник:

Всичко стартира в 10-ата минута, когато Фабио Депаоли си означи автогол, давайки преимущество на състава на домакините.

Чиро Имобиле удвои в 21-ата минута, разписвайки се за следващ път в шампионата.

Осем минути преди паузата Хоакин Кореа направи преднината на тима си още по-категорична, с попадение за 3:0.
 Снимка 527582
Източник:

Марко Сау въпреки всичко върна илюзорните очаквания на гостите за освен това в мача в самия завършек на полувремето, разписвайки се за 3:1.

Отново с бърз автогол стартираха и вторите 45 минути. Този път Лоренцо Мотипо прати топката в мрежата на личния си отбор за 4:1.

Десет минути след почивката Чиро Имобиле пропиля чудесна опция за отбора си, пропускайки дузпа за лациалите.

Виола вкара от бялата точка за противника след 63 минути игра, а Камил Глик осъществя за 4:3 пет минути преди края.
 Снимка 527585
Източник:

В 6-ата минута на продължението Имобиле въпреки всичко се реваншира за пропуснатата дузпа и оформи крайното 5:3.

Лацио остава на 6-ата позиция, а Беневенто е едвам 16-и.
 Ще успее ли Наполи да спре Интер по пътя към Скудетото?

Двубоят е довечера от 21:45 часа

В различен конфликт от 31-вия кръг Болоня разгроми с 4:1 гостуващия отбор на Специя.

Орсолини, Бароу и на два пъти Сванберг бяха точни за спечелилите, до момента в който за противника се разписа Исмайли.

Валентин Антов влезе в игра за Болоня 3 минути преди края на дуела.
 Аталанта победи Ювентус с 1:0