В неделя, по време на т.нар Поход за мир симпатизанти

...
В неделя, по време на т.нар Поход за мир симпатизанти
Коментари Харесай

На вниманието на прокуратурата: ПатрЕоти развяха флаг на ЧВК “Вагнер“ в центъра на Пловдив

В неделя, по време на т.нар " Поход за мир " симпатизанти на партия " Възраждане " омазаха с алена багра и яйца постройката на Дома на Европа в центъра на София.  Там се намират Бюрото на Европейския парламент и Представителството на Европейската комисия в България.
Прочетете още
В едноименния поход, който се организира същия ден в Пловдив, локални " патрЕоти " стъпкаха знамето на НАТО и развяха флага на частната войска " Вагнер ". " Като свърши похода, ще го запаля. Има нов стопанин на Европа. Една частна военна войска победи една коалиция от 50 страни, водена от Щатите, в едно градче. Направо им скриха шайбите " пропагандираше млад мъж, който се беше пременил с фанелка със свастиката Z. Видео демонстрира по какъв начин въпросният мъж, /който явно не е наясно с обстоятелството, че на 25 май " Вагнер " напущат Бахмут, без да се го превзели/, тъпче с крайници байрак на Алианса и насочва закани към съдружниците. 

Какво е общото сред потъпкването на знак на съюз, в който България членува, развяването на знаме на непознати армии,/ въпреки и частни/ и Похода за мир, мъчно можем да разберем, в случай че несъмнено, не сме психиатри. 

Можем обаче да насочим вниманието на институциите, в лицето на полицията и прокуратуратурата към въпросните дейности, които с изключение на, че нямат нищо общо с мира, нарушават и няколко съществени точки от Наказателния кодекс. 

ЧВК " Вагнер " е в листата със глобени лица и организации от Европейския съюз. 



 

 

 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР