В истински голов екшън Локомотив /Мездра/ спечели гостуването си на

...

Локомотив /Мездра/ победи Ювентус и гони четвърто място

В същински голов екшън " Локомотив " /Мездра/ завоюва гостуването си на " Ювентус " /Малчика/ с 5:3 в срещата от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига.
Сергей Георгиев от гостите оказа помощ за триумфа с хеттрик, а Мартин Милков от домакините вкара два пъти и един път уцели гредата.
Милков  откри резултата в 13-ата минута, а секунди по-късно Васил Сапунджиев от " Локо " си вкара автогол и резултата стана 2:0. Гостите понижиха посредством Георгиев  на 2:1 в 22-ата минута. В 30-ата обаче Милков още веднъж вкара и резултата набъбна на 3:1.
„ Железничарите ” обаче се развихриха и Асен Русинов понижи на 3:2 в 36-ата минута, а в 40-ата още веднъж Георгиев изравни и  пак той  направи обрата в средата на втората част. Николай Ганчев добави още един гол за окончателното 3:5 в 74-ата минута.
Така момчетата на Николай Христозов се откъснаха с 5 точки пред идващия ги " Етър " /Велико Търново/ и са на 1 точка от четвъртия " Янтра " /Полски Тръмбеш/, който в идващия кръг почива.
Източник: bulnews.bg