В град Левски едноименния тим надигра Дреновец с 3:1 в

...

Левски с очакван успех над Дреновец

В град Левски едноименния отбор надигра Дреновец с 3:1 в среща от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига. Вихрено начало за домакините, които до 10-ата минута пропуснаха да открият резултата посредством Ивайло Иванов, Венцислав Миленов и Тихомир Тодоров. След още толкоз време капитана Ивайло Раденцов като по знамение не вкара от фаул. Така се стигна до 28-ата минута, когато Иванов осъществя след асистенция на Тодоров. Въпреки надмощието, левскарите трябваше да се мъчат повече от 40 минути за второ попадение. Вкара го Миленов след пас на Иванов. Красив гол на Ивайло Орлинов върна интригата в 81-ата минута. Всичко завърши 120 секунди преди края, когато Цветомир Димитров беше прецизен с глава след центриране на Тодоров. Миленов, Иванов и влезлия като запаса Евгени Систов пък се разминаха с гола през втората част.