В деня на изборите по Южното Черноморие температурите са около

...
В деня на изборите по Южното Черноморие температурите са около
Коментари Харесай

Слънце, плаж, море: Как протича изборният ден по Южното Черноморие

В деня на изборите по Южното Черноморие температурите са към 30 градуса.

Много почиващи бяха пристигнали, с цел да изкарат уикенда на море вместо да отидат до урните.
 БГНЕС
В Созопол в една от секциите в местността " Буджака " гласоподават най-вече хора, които имат ваканционни парцели в курорта и имат регистрация по сегашен адрес, към 5000.

„ Масово се следи, че тези, които са по сегашен адрес идват, има интензивност у тях. Това са хора от София, от други градове, които имат парцели и са най-вече през летния сезон тук ”, заяви Наталия Ангелова - зам.-председател на СИК.
 БГНЕС
„ Ние дойдохме поради морето и няма да успеем да се успеем да се приберем до София, тъй че ще се отдадем на отмора ” , съобщи Янко, който откриваме на плажа.
 БГНЕС

 БГНЕС
В Бургас изборите протичат умерено, без съществени нарушавания. В една от секциите изборният ден стартира с половин час забавяне поради машина , която се оказа, че не е включена в контакта.

Всеки миг е значим! Последвайте ни в и, с цел да сте в крайник с тематиките на деня
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР