В четвъртия си мач за Ал-Насър Кристиано Роналдо отбеляза четири

...

Роналдо избухна с четири гола при победа на Ал-Насър

В четвъртия си мач за Ал-Насър Кристиано Роналдо означи четири гола, а неговият отбор победи Ал-Уехда с 4:0 в среща от шампионата. Тази победа върна Ал-Насър на върха на класирането, като те имат и мач по-малко от втория Ал-Шабаб.

Роналдо откри резултата в 21-ата минута, по-късно вкара още един път в 40-ата минута. Португалецът добави още едно попадение в 53-ата минута, когато вкара от дузпа. Следващото му попадение пристигна в 61-ата минута.

Първото му попадение бе юбилейно, защото бе гол номер 500 в кариерата му за състезание. Кристиано беше деен през цялото време, а неговите съотборници го търсеха при всяка благоприятни условия.

До края Ал-Уехда удари една греда, а в последните минути Роналдо имаше късмет да стреля от фаул, само че прати топката около вратата. В добавеното време Кристиано имаше още един късмет. Той излезе самичък против вратаря, само че ъгълът беше дребен и стражът съумя да се оправи.