В 9-ата минута гостите откриха резултата. След извеждащо подаване на

...

Първо полувреме: Струмска слава - Спартак 0:2

В 9-ата минута гостите откриха резултата. След извеждащо подаване на Янчо Андреев Иван Колев пое топката с гърди и технично я насочи край вратаря - 1:0 за Спартак.

В идващите близо 30 минути липсват съществени удари и положения пред двете порти, само че проличава, че варненци са по-класният тим.

В 37-ата минута Мехмед Сабри реализира гол-шедьовър. Той нахлу отляво, прибра си топката с левия крак, елиминирайки защиник и я насочи с десния в сглобката - 2:0 за Спартак.

11-те на варненския отбор: 1. Станислав Нисторов, 6. Генади Луго, 3. Ибрям Ибрям, 19. Никола Борисов, 83. Иван Пенев, 13. Архан Исуф, 17. Цветан Илиев, 10. Янчо Андреев (кап), 2. Велислав Боев, 9. Мехмед Сабри, 27. Иван Колев.

Резерви: 12. Християн Славов, 15. Мартин Янакиев, 24. Георги Божилов, 8. Георги Георгиев, 45. Даниел Начев, 20. Николай Иванов, 66. Георги Дичев

Съдия: Валентин Станчев, асистенти: Станимир Трифонов, Петър Балтов, четвърти арбитър: Стоян Арсов, БФС пратеник: Николай Младенов, Съдийски наблюдаващ: Владимир Владимиров
Източник: petel.bg