Уулвърхемптън и Арсенал играят при резултат 0:1 на „Молиню“. Попадението

...

НА ЖИВО: Уулвърхемптън - Арсенал 0:1, Магаляеш откри

Уулвърхемптън и Арсенал играят при резултат 0:1 на „ Молиню “. Попадението за "артилеристите " означи Габриел Магаляеш.

"Вълците " са в серия от три следващи турнирни победи, като съкрушиха поредно Манчестър Юнайтед, Саутхемптън и Брентфорд, събирайки 34 точки - единствено две по-малко от днешния си противник. Двубоят може да наблюдавате директно по DIEMA SPORT 3, а тук на страницата Gong.bg ще го проследим минута по минута.

Още в осмата минута на срещата Томас Партей почисти нескопосано центриране, ориентирано към Дендонкер, отклонявайки го точно в тялото на белгийския халф. Рамсдейл обаче внимаваше и улови. Следващите минути не предложиха нещо кой знае какъв брой забавно, преди в 22-ата минута Бен Уайт да се озове на добра позиция към точката за осъществяване на дузпа, изстрелът на англичанина бе блокиран с тяло от защитник на Уулвс.

Малко преди да измине половин час игра Габрие Магаляеш се възползва от безредие в наказателното поле на домакините и от близко довкара топката във вратата на Са.

Няколко минути след попадението на бразилеца, хубаво центриране на Марсал бе избито от Гранит Джака, току пред Дендонкер. В идната офанзива Хименес опита удар с глава, само че бе неакуратен. 180 секунди преди почивката Поденс разви добре бърза контра на Уулвс и разтегли надясно към Семедо, чийто удар мина доста покрай лявата греда на Рамсдейл. В ответното нахлуване удар на Лаказет от нелоша позиция попадне право в ръцете на Жозе Са.

LIVE / Уулвърхемптън - Арсенал 0:1

0:1 Габриел Магаляеш 27`

Уулвърхемптън: Жозе Са, Нелсън Семедо, Максимилиан Килман, Конър Коди, Ромейн Сайс, Фернандо Марсал, Леандер Дендонкер, Рубен Невеш, Франсиско Тринкао, Даниел Поденс, Раул Хименес

Мениджър: Бруно Лаже

Tonight's line-up as we prepare to face.