Устрем (Дончево) надви у дома Спортист (Генерал Тошево) с 2:0.

...

Устрем сломи Спортист

Устрем (Дончево) надделя вкъщи Спортист (Генерал Тошево) с 2:0. Двубоят е от 13-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините можеха да бият с повече, в случай че бяха съсредоточени в завършващия удар.
 Устрем (Дончево): Победа е единствената ни опция Устрем (Дончево): Победа е единствената ни опция
Кристиян Петков, Виктор Христов и Пламен Шестаков пропуснаха общо четири пъти очи в очи с вратаря в началните десетина минути. В 12-ата пък Дони Дончев уцели гредата. Превъзходството беше материализирано в 64-ата минута, когато Виктор Христов вкара след пас на капитана Николай Илиев.
 Спортист (ГТ): Гостуваме на умел противник Спортист (ГТ): Гостуваме на умел противник
Последният сложи точка на разногласието в 70-ата минута, когато нахлу в наказателното поле и осъществя втория гол.