Усилието беше неговият четвърти гол в лигата за сезона, след

...

Мейсън Грийнууд предупреди, че трябва да се подобри от шефа на Хетафе Хосе Бордалас, въпреки че беше приветстван като „велик играч“... след като нападателят на Манчестър Юнайтед отбеляза гол при победата им с 2-0 над Гранада

Усилието беше неговият четвърти гол в лигата за сезона, откакто се причисли чартърен от Манчестър Юнайтед през лятото.

Голът на Грийнууд насочи Хетафе към комфортна победа, като Борха Майорал удвои преднината на домакините 15 минути по-късно.

Мейсън Грийнууд беше предизвестен от своя началник на Хетафе, че има области играта за възстановяване

Грийнууд вкара първия гол при успеха на Хетафе с 2-0 над Гранада в понеделник

Вашият браузър не поддържа iframes.

Бордалас призна след мача, че Грийнууд е „ страховит състезател “, само че беше отчаян от приноса му през второто полувреме.

" Той е страховит състезател, само че всеки има работа ", каза Бордалас, съгласно Metro.

" Ние сме доста удовлетворен от работата на Greenwood, Borja, Maxi, само че без работата на всички той не може да блесне.