UNCASVILLE, Кънектикът (AP) — Кейтлин Кларк се бори в началото

...

Кейтлин Кларк завършва с 20 точки, докато Индиана пада от Кънектикът в началото на WNBA

UNCASVILLE, Кънектикът (AP) — Кейтлин Кларк се бори при започване на своя дебют в WNBA, преди да приключи с 20 точки, когато Индиана Fever падна от Connecticut Sun 92-71 във вторник вечер.

Алиса Томас поведе Сън с 13 точки, 13 асистенции и 10 битки, записвайки 12-ия трипъл-дабъл в кариерата си. DeWanna Bonner добави 20 точки, а DiJonai Carrington имаше 16. Тя също беше съществена причина за ранните офанзивни битки на Кларк, преследвайки гарда.

Лидерът на NCAA за всички времена по резултати в Дивизия I, който приключи мача 5 за 15 от полето, имаше 10 пропуснати топки и остана без гол през първата четвърт. Тя пропусна първите си четири изстрела, преди най-сетне да се качи на дъската по средата на втория интервал.

Кларк открадна топката към фаул линията и измина цялата дължина на корта, преди да сложи топката. По-късно тя добави две наказателни хвърляния и вкара тройка с 29,9 секунди преди края на първото полувреме, с цел да приключи първите 20 минути със седем точки, като от...