Украинец се удави на Южния плаж в Китен, съобщиха свидетели

...
Украинец се удави на Южния плаж в Китен, съобщиха свидетели
Коментари Харесай

Страшна трагедия с украинец на Южния плаж в Китен!

Украинец се удави на Южния плаж в Китен, оповестиха очевидци на случилото се, написа Флагман бг. Мъжът е влезнал във водата във вътрешността малко след 16 ч. при умерено море и зелен байрак. Няма данни по какъв начин тъкмо се е случило всичко, поради обстоятелството, че през днешния ден дори няма и лек лъх напразно.

Само в границите на тази седмица минимум четирима украинци пострадаха или изгубиха живота си в Бургас и района при разнообразни условия.

Преди дни стара жена от същата страна умря на Северния плаж в морския град пред очите на десетки. В същия ден друга жена от Украйна падна от увеселително влакче в Лунапарк „ Слънчев бряг ” при извънредно безразсъден случай.

Млад неин съгражданин пък подвигна на крайник полиция и незабавна помощ, откакто се напи грубо и стартира да буйства в центъра на града.

По конкретизирана информация, умрелият на Южния плаж в Китен украинец е на 71 години. По всяка възможност повода за гибелта му не е удавяне, а здравословен проблем, написа още Флагман.

Той е дошъл в България със брачната половинка си и двамата по-рано през днешния ден са отишли на плажа, с цел да се попекат на слънце и да си починат.

Около 16 ч. мъжът споделил с жена си, че му е прекомерно горещо и даже мъчително, и решил да се „ разхлади ”. 71-годишният стигнал до брега, потопил краката си до колене във водата и поседял известно време там.

В един миг обаче просто паднал в плитката вода. Дежурните спасители незабавно го извадили от морето и почнали да му оказват първа помощ.

Всичко се случило безусловно за броени секунди. На място е дошъл полицейски екип и кола за спешна помощ, само че медиците единствено установили гибелта на индивида, който по думите на брачната половинка му пред униформените, е имал здравословен проблем.

Предстои да бъде осъществена аутопсия, която да покаже каква е повода за гибелта му.

Източник: vijti.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР