Уинипег Джетс спечелиха топ три места в Централната дивизия, след

...

Hellebuyck, Jets откраднаха победа с 4-3 OT над Нашвил за четвърта поредна победа

Уинипег Джетс завоюваха топ три места в Централната дивизия, откакто завоюваха победа с 4-3 над Нешвил Предейтърс във вторник вечер.

10-ият надвит гол на Кайл Конър този сезон пристигна 1:52 след продълженията. Той пое страховит пас от Марк Шайфеле при спиране 2-на-1 и го простреля около вратаря на Хищниците Юусе Сарос.

Победата е 23-ата победа на Уинипег в посещение, установявайки нов връх на франчайза.

Конър Хелбуйк направи 45 спасявания при успеха, до момента в който Джетс насочиха единствено 22 удара към вратата.

Нешвил откри резултата 4:05 в първия интервал, когато Томи Новак се възползва от поврат в неутрална зона и победи Hellebuyck за своя 16-ти гол за сезона.

Въпреки това Джетс дадоха отговор малко по-малко от три минути по-късно, когато Гейб Виларди вкара незабравим ударен гол. Виларди пое подаването...