Уикенд броят на Марица е неотразим! Както винаги. Ще ви

...
Уикенд броят на Марица е неотразим! Както винаги. Ще ви
Коментари Харесай

Четете в Марица: Черният петък отново с капани за лапнишар...

Уикенд броят на " Марица " е обаятелен! Както постоянно. Ще ви убедят единствено акцентите, а останалото с кафето на следващия ден:

Засичат действителната възраст в обществените мрежи
Децата и родителите към този момент няма да могат да мамят за годините, с цел да записват профил в обществените мрежи, заобикаляйки възбраните. България и Европейският съюз приготвят механизми за засичане на действителната възраст. Това стана ясно на кръгла маса на тематика „ Необходими ли са ограничавания за достъпа на деца до обществените мрежи? “, инициирана от МОН.  

Черният петък още веднъж хвърля клопки за лапнишарани
Годишното безумство, известно като Черен петък, още веднъж е тук. Официалната дата се пада на 28 ноември, само че всеобщият лов на понижения у нас от дълго време не е еднодневен феномен, а продължаваща с месеци акция от примамливи реклами и обещания за грандиозни отстъпки. Горчивата истина обаче е, че тази всеобща тресчица от ден на ден от късмет за преференциални покупко-продажби се трансформира в ловко режисиран маркетингов капан за шопинг фанатици и наивници.

Пускат градския превоз на търг за 10 години
Общинският съвет позволи да бъде оповестена социална поръчка за обслужване на всичките 29 автобусни линии в градския превоз в Пловдив. Предложението  на кмета Костадин Димитров беше импортирано на сесията за трети път, само че в този момент беше признато след кротка полемика с 37 гласа. От поддръжка се въздържаха 14 съветници. 

Археологическият музей се снабди със 150 нови експоната и двуезичен аудиогид
Постоянната експозиция на Регионалния археологически музей в Пловдив, основана преди 15 години, е допълнена и актуализирана с още 150 експоната. Три от досегашните зали са реновирани по план „ Обновяване на непрекъснатата експозиция на РАМ - Пловдив и въвеждане на модерни технологии за работа с публики “, финансиран от Министерството на културата. Оформена е и още една зала със лични средства на музея. 

Тодор Петков върна семинарията, само че отряза царя за двореца в Кричим

забавен съботен посетител в приложението ни 

Журналистът Георги Милков разкрива секрети:


Кадафи първо осъди на гибел медиците ни, а след това заплати $500 милиона за свободата им
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР