Удинезе спечели с 3:1 гостуването си на Сасуоло, след като

...

Удинезе се справи с 10 от Сасуоло

Удинезе завоюва с 3:1 гостуването си на Сасуоло, откакто реализира поврат през второто полувреме. За отбора на Андреа Сотил това бе четвърта поредна победа и отборът се приближи на точка от водачите Наполи, Аталанта и Милан.

Давиде Фратези откри резултата в 33-ата минута. Той получи топката по дясното крило и се разписа с удар от дребен ъгъл. Сасуоло остана с 10 индивида малко преди почивката, когато Руан Тресолди събори Съксес пред наказателното поле.

След почивката Удинезе разумно имаше преимущество, само че съумя да изравни чак в 75-ата минута посредством Бето. Гостите продължиха да натискат в търсене на надвит гол. Сасуоло удържаше, само че се пропука в края, когато удар на Лазар Самарджич изведе отбора от Удине напред. Секунди по-късно Бето означи още едно попадение, откакто бе изведен от Ловрич самичък против вратаря.

Снимки: Gettyimages