Ученик стреля срещу учител и се самоуби
Ученик стреля против преподавател и по-късно се самоуби в гимназия в Тексас, съобщи Асошиейтед прес, базирайки се на управляващите.
Стрелбата е осъществена в гимназия в Булверде, оповестиха от шерифската работа на окръг Комал в обява в обществените мрежи. Не се оповестява за други потърпевши.
Учителят е бил откаран в болница в Сан Антонио, само че към този момент няма информация за положението му. Петнадесетгодишният възпитаник е умрял на място, заяви шерифската работа.
Училището е затворено, а учениците са отведени в друго образователно заведение, където са се събрали с родителите си, написа Българска телеграфна агенция.
Стрелбата е осъществена в гимназия в Булверде, оповестиха от шерифската работа на окръг Комал в обява в обществените мрежи. Не се оповестява за други потърпевши.
Учителят е бил откаран в болница в Сан Антонио, само че към този момент няма информация за положението му. Петнадесетгодишният възпитаник е умрял на място, заяви шерифската работа.
Училището е затворено, а учениците са отведени в друго образователно заведение, където са се събрали с родителите си, написа Българска телеграфна агенция.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




