БМВ блъсна 18-годишна на зебра
18-годишна пешеходка е потърпевша при злополука в Казанлък. Инцидентът е станал към 21:20 ч. на 23 юни на кръстовището на ул. „ Кап. Петко Войвода “ и бул. „ Княз Ал. Бетенберг “, оповестиха от ОДМВР - Стара Загора.
По първична информация 23-годишен лидер на BMW е блъснал момичето, до момента в който то пресичало по маркирана пешеходна пътека.
Пострадалата е прегледана на място от екип на Филиала за незабавна здравна помощ. След прегледа тя е освободена, без заплаха за живота.
Водачът е тестван за приложимост на алкохол, като тестът му е негативна.
На мястото е работил полицейски екип на Районното ръководство в Казанлък.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




