Вокалистът на The White Stripes, Джак Уайт, се разделя със

...
Вокалистът на The White Stripes, Джак Уайт, се разделя със
Коментари Харесай

Съпругата на Джак Уайт е подала молба за развод заради „неподходящо съпружеско поведение“

Вокалистът на The White Stripes, Джак Уайт, се разделя със брачната половинка си Оливия Джийн след четиригодишен брак, почнал с спонтанна женитба на сцената.

36-годишната Джийн е подала молба за бракоразвод на 3 юни, потвърждавайки, че Уайт е „ отговорен за неуместно съпружеско държание “.

В документа се показва: „ Съпругата ще потвърди, че брачният партньор е отговорен за неуместно съпружеско държание, което прави по-нататъшното общуване небезопасно и неуместно ".

Двойката беше женена в продължение на четири години, като се сгоди и ожени по време на концерт на Уайт в „ Masonic Temple “ в Детройт. След като извършиха дружно шлагера на The White Stripes „ Hotel Yorba “, Уайт падна на едно коляно, след което към тях се причисли духовник, с цел да ги венчае.

Преди това Уайт беше женен за някогашната си колежка от групата Мег Уайт от 1996 до 2000 година По това време те твърдяха, че са брат и сестра. Двамата се разделят преди издаването на най-големите си шлагери, само че не престават да дават изявленията дружно и да поддържат изказванието за роднинска връзка – или най-малко да дават неразбираеми отговори – до края на кариерата на The White Stripes.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР