ЦСКА-София се издъни неочаквано в Русе, завършвайки 1:1 с Дунав

...

ЦСКА-София с глупава издънка в Русе

ЦСКА-София се издъни ненадейно в Русе, завършвайки 1:1 с Дунав в мач от 7-ия кръг в efbet Лига, осведоми ГОНГ. Бразилецът Евандро избави " армейците " от загуба с гол в 68-ата минута. Домакините поведоха в 41-ата чинута посредством Стефан Христов.

Двубоят стартира с предстоящ напън на ЦСКА-София, само че " алените " мъчно намираха път към вратата на домакините, които на моменти се защитаваха със 7-8 играчи. Това затрудни играчите на Люпко Петрович и те заложиха на ударите от отдалеченост, които обаче не им донесоха триумф. Вратарят на Дунав Макенджиев на два пъти улови шутове на Али Соу, Евандро с глава пък не можа да откри задачата.

И напълно изненадващо русенци поведоха в 41-ата минута след детинска неточност на Тиаго Родригес. Португалецът върна неприятно топката към Раул Албентоса и от това се възползва Стефан Христов, който открадна топката и с обмислен удар около вратаря Черниаускас шокира " алените ".
Източник: fakti.bg