ЦСКА Москва изпадна в изключително тежка позиция в група Н

...

Еспаньол успя да излъже ЦСКА Москва

ЦСКА Москва изпадна в извънредно тежка позиция в група Н на Лига Европа, откакто инкасира втора поредна загуба. У дома отборът на Виктор Гончаренко претърпя цялостен неуспех против намиращия се в недобра форма Еспаньол, губейки с 0:2.

Резултатът изкара испанците на втора позиция с 4 точки, на две зад водача Лудогорец, който довечера унищожи Ференцварош с 3:0. Унгарците остават трети с точка на сметката си, до момента в който ЦСКА е на дъното с нулев актив.

Първото полувреме на „ Арена ЦСКА” не беше от най-атрактивните, а предстоящо домакините постановиха много отчетливо преимущество в териториален проект. Испанците не стояха по никакъв начин безапелационно в офанзива и бяха лимитирани до 2 удара (неточни) към вратата на Игор Акинфеев. Затова ненапълно способства и обстоятелството, че главен нападател като Жонатан Кайери беше наложително сменен ще в 22-ата минута от Виктор Кампусано.
Източник: fakti.bg