НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!
45′
КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!
44′
АВТОГОЛ ЗА КЕМАТЕН! Шопов отигра, топката попадна в състезател на Кематен, който с пета вкара топката в личната си мрежа за цялостен поврат на " алените ".
41′
ГОЛ ЗА ЦСКА! Станислав Шопов засече сбъркана топка от състезател на противника и откри Морено, който самичък против вратаря не сбърка. - 1:1!
39′
Галин Минков подаде на Морено, който вкара топката в мрежата, само че и този път е имало засада.
33′
Браян Морено опита удар, само че и този път не сполучи.
21′
ГОЛ ЗА КЕМАТЕН! Съперникът на ЦСКА съумя да поведе в резултата, откакто Маурисио Гарсес върна неприятно с глава към Алекс Божев, младият вратар позволи неточност и мазета право в краката на Сам Абфалтерер, който на празна врата направи 0:1.
15′
Бауренски опита рисков удар, само че настрана от вратата.
14′
Шанс за " алените ". Браян Морено бе изведен самичък против вратаря и осъществя, само че попадението не бе зачетено поради засада!
10′
Равностойна игра в първите 10 минути на мача. Без съществени рискове пред двете порти.
1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 2. Алекс Божев Матео Джордан 27. Маурисио Гарсес Клеменс Оберфорхер 4. Мено Кох Оскар Класен 29. Росен Маринов Маркус Плунсер 13. Галин Минков Томас Плунсер 20, Йоан Бауренски Йоханес Райтаир 21. Амос Юга Дарио Шарич 5. Феде Варела Никлас Цаунер 8. Станислав Шопов Андреас Калинович 7. Йоан Баи Сам Абфалтерер 28. Браян Морено Лука Фукс Треньор Саша Илич Резерви 25. Димитър Евтимов 6. Християн Петров 16. Асен Дончев 15. Тибо Вион 3. Жеферсон Телес 11. Лазар Туфегджич 24. Марк-Емилио Папазов 26. Мартин Смоленски 14. Калоян Кръстев 23. Радослав Живков
ЦСКА ще изиграе втората си контрола по време на летния лагер в Австрия през днешния ден. " Армейците " ще се изправят против четвъртодивизионния локален Кематен. ЦСКА ще търси първа победа под управлението на новия си треньор Саша Илич, въпреки и в всекидневен мач.

Двубоят през днешния ден е с начален час 19:30 родно време. " Червените " изгубиха от Гройтер Фюрт първата си контрола за лятото като стартираха с пробен състав. Аут и за днешния конфликт е асът в центъра на отбраната Матей, който се възвръща от травма.

Родните национали Турицов и Йомов също не се чака да започват в мача.