Централното оперативно бюро наДПСпроведе днес редовното си заседание, под председателството

...
Централното оперативно бюро наДПСпроведе днес редовното си заседание, под председателството
Коментари Харесай

Доган председателства заседание на ръководството на ДПС

Централното оперативно бюро наДПСпроведе през днешния ден постоянното си съвещание, под председателството на почетния ръководител Ахмед Доган и ръководителя на парламентарната група Делян Пеевски, съобщи Нова ТВ.

В дневния ред бяха заложени разискването на оперативната подготовка на партията за идната отчетно-изборна конференция, вътрешно-политически въпроси, идното разискване в Народното събрание на Закона за държавния бюджет и предпочитани тематики, свързани с превъзмогването на демографската рецесия.

През предходната седмица, след съвещание на Централният съвет на партията, Делян Пеевски разгласи, че ще се кандидатира за ръководител наДПС. Той уточни, че на 24 февруари 2024 година ще е Националната конференция на Движението, на която ще се състои изборът на нов ръководител.

На 7 ноемвриМустафа Карадайъ подаде оставкакато ръководител на партията.
Източник: faktor.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР