Царско село завърши 0:0 при гостуването на Левски в последната

...

Царско село и Левски не си вкараха голове

Царско село приключи 0:0 при гостуването на Левски в последната си контролна среща преди подновяването на шампионата.

Момчетата на Андреа Сасарини направиха добър мач и сътвориха няколко чисти голови положения, само че не съумяха да осъществят във вратата на „ сините “.

Още във 2-ата минута Валентино Пулиезе можеше да трансферира елегантно стража на домакините, който бе излязъл напред, само че не уцели вратата.

В 15-ата минута Седрик Каломбо направи добър пробив по левия фланг, центрира, само че Пулиезе не съумя да насочи топката както би трябвало.

В средата на първото полувреме Хадим Ндиае се регистрира с брилянтно избавяне след удар на Георги Миланов.

Много хубав миг се случи в 32-ата минута когато Реди Каса стреля рисково и топката се спря в левия непряк дирек на вратата.

Малко преди края на мача Царско село бе покрай подобаващ гол. Палмучи стреля рисково, вратарят на Левски мазета, последва добавка, при която обаче бранител почисти от голлинията.

В срещата присъединяване не взеха Мартин Кавдански и Матео Лукарели, които страдат от леки контузии, само че ще са разполагаем за първия турнирен мач против Берое в неделя.
Източник: novinata.bg