Царско село посреща Лудогорец в мач от 1/8-финалите в турнира

...

НА ЖИВО: Царско село - Лудогорец 0:1

Царско село посреща Лудогорец в мач от 1/8-финалите в шампионата за Купата на България. Срещата започва в 15:00 часа и ще може да наблюдавате с Gong.bg, както и директно в ефира на. Резултатът е 1:0 в интерес на Лудогорец след гол на Чибота в 33-ата минута

Лудогорец започва интензивно срещата и още в 3-ата минута Чибота опита рисков удар, само че Марков застана на пътя на топката, която излезе в корнер. След осъществяването домакините се оправиха със обстановката. В 9-ата минута след осъществяване на корнер от страна на Лудогорец се стигна до леко безредие пред вратата на Иванов, само че Луис Педро се оправи с ситуацията като беше и фаулиран.

В 14-ата минута Мавис Чибота насочи топката по посока вратата на Иванов от директен свободен удар, само че вратарят на домакините се оправи със обстановката. Три минути по-късно още веднъж той насочи рисков удар, само че топката мина над вратата.

След отлична контраофанзива Лудогорец откри резултата. Ману отмъкна топката от Антонио Георгиев в ццентъра на терена и с отличен пас откри Мавис Чибота, който откри резултата.

Царско село - Лудогорец 0:1
голмайстор: 0:1 Чибота (33)

стартовите сформира на двата тима:

Царско село: 1. Михаил Иванов, 4. Ивайло Марков, 6. Антонио Георгиев, 7. Лесли Де Са, 14. Христо Попадийн, 20. Ален Стеванович, 22. Луис Педро, 25. Дилан Мертенс, 44. Карим Роси, 89. Луи Нганиони, 98. Хари Денков

Лудогорец: 23. Пламен Илиев, 3. Антон Недялков, 5. Георги Терзиев, 10. Елвис Ману, 12. Абел Анисе, 13. Мавис Чибота, 19. Пиерос Сотириу, 21. Драгош Григоре, 22. Жордан Икоко, 25. Стефан Баджи, 64. Доминик Янков

арбитър : Никола Попов
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `