Трябва да се спре с мантрите никога нищо с никого,

...
Трябва да се спре с мантрите никога нищо с никого,
Коментари Харесай

Божидар Божанов: Трябва да се спре с мантрите никога нищо с никого

Трябва да се спре с мантрите " в никакъв случай нищо с никого ", тъй като няма по какъв начин да има групировка в Народното събрание със 121 депутати.

Това съобщи пред БНР Божидар Божанов, заместник-председател на ПГ на ПП-ДБ.

Ако гледаме анонсите на всички партии, третият мандат е неосъществим, уточни той.
Според него рецесията се дължи на нереформираните институции - правосъдна власт и служби.

По думите муима един " незабележим детайл, който чупи конституционната логикаи не разрешава на едни партии да седнат да договарят за сформиране на държавно управление с други и да си приказват по цели ":

" Това е потреблението на прокуратурата и службите за напън върху политическата система. Те са съсредоточени сега към Делян Пеевски и неговото въздействие там, най-малко по този начин се счита. Това е моделът. "

Божановопредели като притеснителна серията от промяна на регионални шефове, която организира служебният министър председател Димитър Главчев:

" Сменят се хора на ГЕРБ с хора на Движение за права и свободи и то съответно - хора на Делян Пеевски.По-големият проблем са промените в службите.Изведнъж се оказва, че единствено хората, назначени от квотата на ПП-ДБ, се оказват несъответствуващи, а от квотите на ГЕРБ и на Движение за права и свободи си остават.Буди терзание по какъв начин се отива и се почистват службите от хора, които имат професионален опит, не са парашутисти. "
Източник: faktor.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР