Трима са задържани от служители на Първо РУ за притежаване

...
Трима са задържани от служители на Първо РУ за притежаване
Коментари Харесай

Трима са задържани с наркотици в Перник при полицейска проверка

Трима са арестувани от чиновници на Първо районно управление (на МВР) за владение на наркотични субстанции, оповестиха от ОД на Министерство на вътрешните работи - Перник за ФОКУС .

На 11 април, малко преди среднощ, на гара " Разпределителна " били тествани 22-годишен перничанин и 16-годишен негов съгражданин. При осъществения персонален обиск у по-възрастния е намерено и конфискувано пликче, съдържащо суха зелена листна маса, реагирала на канабис при направения полеви наркотест.

Отново на 11 април, на ул. " Самоков " в регионалния град, бил тестван 30-годишен радомирец. От него служителите на реда иззели хартиена сгъвка, съдържаща бяло прахообразно вещество, реагирало на амфетамин при бързия полеви тест.

Тримата са били арестувани за до 24 часа и са формирани бързи производства, работата по които продължава под надзора на прокуратурата.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР